تاریخچه صبا لوله سپاهان

about us

تاریخچه صبا لوله سپاهان

گروه صنعتی صبا، با نام تجاری صبالوله سپاهان از سال 1378 رسماً فعالیت خود را در زمینه تولید لوله و اتصالات پلیمری تک لایه آغاز نمود و با بهره گیری از مرغوب ترین مواد اولیه ، دستگاههای مدرن و تمام اتوماتیک و متخصصان متعهد و با تجربه ، توانسته است محصولاتی با کیفیت ممتاز و قابل رقابت با محصولات خارجی به بازارهای داخل و خارج از کشور عرضه نماید.

این شرکت با استفاده از نیروهای متخصص و دستگاههای مدرن و طبق استاندارد بروز ملی و بین المللی، تولید لوله و اتصالات تک لایه را در سال 1378 شروع نمود و در راستای اهداف شرکت مبنی بر بالا بردن کیفیت محصولات و خدمات بهتر به مشتریان، گواهینامه های استاندارد ملی ایران، گواهینامه فنی از مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن ، گواهینامه بهداشت،  گواهینامه IQNET ، گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ( ISO 9001: 2008 ) را اخذ نمود . در سال 1385 شرکت به عنوان واحد نمونه کیفیت در تولید لوله و اتصالات تک لایه معرفی گردید.

شرکت صبا لوله سپاهان در جهت تکمیل سبد تولیدات خود از سال 1389 شروع به برنامه ریزی برای تولید لوله واتصالات پنج لایه نمود که پس از تحقیقات کامل و بررسی نقاط قوت و ضعف محصولات موجود توانست در سال 1390 با نام تجاری صبا پکس این محصول را با تکنولوژی فوق پیشرفته جوش اور لب آلومینیوم و جوش لیزر آلومینیوم وارد بازار نماید که دستاورد این تحقیقات اخذ نشان استاندارد ملی ایران جهت تولید لوله پنج لایه بود .

Recover Joomla Template

شرکت صبا لوله سپاهان تولید کننده لوله های پنج لایه جوش آلومینیوم تیگ( لب به لب) و جوش آلومینیوم اورلب (اولترا سونیک) و لوله های تک لایه پکس.

تلفنهای تماس : 03152374233(8 خط) 

ساعات کاری :شنبه تا چهارشنبه 8 الی 16
              پنج شنبه ها 8 الی 14
ایران، اصفهان
شهرک صنعتی سه راهی مبارکه، خیابان 7، پلاک 4